Kurzy pro ženy

Kurzy pro ženy
  • kurz vytvořený speciálně pro potřeby ženské sebeobrany
  • velmi nízké požadavky na fyzickou kondici a pohybovou zdatnost
Nastoupit můžete kdykoliv, díky našemu systému otevřených lekcí.
"Přihlaste se ve dvojici", 15 %, slevu získají oba účastníci na stejný kurz.
BALÍK obsahuje 16 lekcí za bezkonkurenční cenu  1440 Kč

Délka lekce: 90 minut
Kazdý čtvrtek od 19:00 do 20:300Přihlášku ke kurzu najdete zde
Bankovní spojení při provádění platebČislo účtu: 2900732484 / 2010

 
Nemusíte být vytrénovaná sportovkyně či vrcholová atletka, abyste kurz zvládla! Kurz je určen všem ženám s průměrnou fyzickou kondicí. Instruktor staví na vašich stávajících fyzických dispozicích. Roli nehraje ani věk, výška či váha, kurz je otevřen všem ženám, které chtějí být obeznámeny se svými možnostmi sebeobrany.
V kurzu vás sice nenaučíme, jak znehybnit útočníka jednou rannou ve všech situacích, uspět v hospodské rvačce či dokonce zneškodnit celý gang, ale zato Vás naučíme, jak si ubránit holy život. A o to podle nás jde především!
Kurz sebeobrany pro ženy je podstaven na trpělivém nacvičování jednotlivých hmatů a chytů, na které v případě útoků budete navazovat další údery a techniky.
Získané znalosti trénujete v modelových situacích, které stimulují útoky v reálném světě. Lekce jsou zaměřeny na obranu před útoky vedené silnějším a větším útočníkem, většinou mužem. Naučí Vás, jak se útočníkovi vysmeknout, vyvléci ze sevření či násilného stisku.
 
Útěk je nejlepší obrana

Asi si teď říkáte, k čemu Vám vlastně kurz bude. Pokud máte rychlé nohy, tak přeci utečete. Opak může být pravdou! Mohou nastat desítky situací, kdy vás ani nejrychlejší nohy či špičková kondice nezachrání. Moment překvapení je pak jediná možná (a nejúčinnější) zbraň a Vy se díky kurzu sebeobrany můžete naučit z něj vytěžit co nejvíce.
 
Zdraví máte jen jedno, braňte si ho!