Ebmas Wing Tsun KungFu

Vítejte ve škole kung fu EBMAS Prague!

Zde jsou 3 důvody, proč si vybrat právě Kung fu:

  • Bojové umění Wing Tzun není založeno na síle nebo akrobatických schopnostech a díky tomu dovoluje efektivní obranu i o hodně slabšímu

  • Wing Tzun se dá naučit při pravidelném tréninku poměrně rychle

  • Pohyby sebeobrany jsou založeny na dotykových reflexech, které jsou mechanické a přímo závislé na způsobu útoku protivníka

Wing Tsun akademie pro každého

Studenti (muži i ženy) jsou postaveni před psychologické aspekty sebeobrany od prvního dne. Učíme je uniknout z ohrožující situace kdykoli je to možné, aniž by se uchylovali k násilí.. Naučí se získat  sebedůvěru, respekt a pozitivní postoj užitečný v každodenním životě.

Kurzy pro ženy

Sebeobranu v rámci technik Wing Tsun je velmi snadné se naučit a často i nesmírně praktické. Jeho techniky nabízí menším lidem možnost překonat větší útočníky. To vše díky pohybům založených více na schopnostech než velikosti nebo síle.

Kurzy pro Děti

EBMAS pořádá výuku pro děti mezi 6 a 13 lety. Děti získají dovednosti jak se vyvarovat nebezpečných situací. Nabydou fyzickou a duševní pohodu a získají prostředky, jak je si je zachovat i ve vypjatých momentech. Budou se umět ubránit i v případě, kdy jiná pomoc není na dosah ruky.